12 יום של מסע פנימי קבוצתי לגברים

סוכות 2024 | 24.10 - 13.10

בהדרכת עדי טרם

זה מסע לגברים...

כאלה שכבר הלכו דרך בחיים. כאלה שכבר יודעים מה זה לשאת באחריות, מה זה לנהל מערכות יחסים משמעותיות, לפתח קריירה, לתכנן עתיד, אולי גם להיות אבות…

כאלה שלפעמים מוצאים את עצמם מחזיקים את כל העולם על הכתפיים, שאולי מרגישים לבד, גם בתוך זוגיות, כאלה שלפעמים לא מבינים אותם והם לא תמיד מבינים את עצמם ויש להם שאלות שפשוט אף פעם אין זמן לענות עליהן, כי העולם ממשיך להסתובב להם על הכתפיים:

טוב לי?

נכון לי?

מדוייק לי?

מה אני רוצה לחזק בחיים שלי?

מה כבר לא מתאים?

ואיפה מוצאים את האומץ לשנות?

זה מסע לגברים שמוכנים להסתכל פנימה, לגלות את התשובות ולחזור אל החיים אחרת ממה שהם יצאו.

מה מחכה לנו שם

מסע העצמה, בו נלמד להתחבר לגבריות בריאה ומאוזנת, המחברת עוצמה ופראיות יחד עם רכות וחיבור לרגש.

בסדרת סדנאות ומעגלים, נעבור מסע אישי וקבוצתי וננסה לתת מענה להגדרת הגבריות, בתקופה המבלבלת בה אנו חיים, בטיבול הודי כבד של משחק, הנאה וכיף.

וכל זה, בהודו המדהימה, הצבעונית, הכאוטית והרוחנית, שכולה הזמנה למסע פנימי.

טרקים? הוסטלים? עוד פעם?

לא. זה לא טיול אחרי צבא. זה טיול להרבה הרבה אחרי צבא. אנחנו  נטייל, נספוג נופים וחוויות ובין לבין, נישן בבתי מלון 4 כוכבים עם חצי פנסיון, יהיה מדריך צמוד, יש לו”ז (תראו פה למטה) ויש הרבה ארגון ומחשבה מאחורי כל פרט.

לו”ז הפעילות (לחצו להגדלה)

עדי טרם - המדריך שלכם

אהלן אחי,  נעים להכיר. אני עדי. בן 49, גרוש בלי ילדים. בזוגיות (סבב ב’) נפלאה ב 3 השנים האחרונות. גר כיום בתל אביב, עצמאי ועוסק בעיקר בהנחיית קבוצות, טיפול ומשחק.

בגיל 40 עברתי משבר גברי קלאסי. לאחר 9 שנות נישואין ו 15 שנה עבודה בהייטק (בהשכלתי אני גם מהנדס תעשייה וניהול) החיים שלי קיבלו תפנית חדה. בשורה התחתונה התגרשתי ועזבתי את העבודה שלי.

אבל זה התחיל הרבה שנים לפני עם התמכרות וגמילה מסמים קשים, מיגרנות קשות, פריצות דיסק בגב ועוד מלאאא רגעים מאתגרים. וזה המשיך בחודשים ארוכים של תחושת ריקנות וחוסר משמעות. הייתי זומבי. היום אני יודע שכל אלה היו רק תגובות של הגוף והנפש שלי להדחקה רבת שנים של מגוון רגשות, שבראשם כעס, זעם ובדידות.

התחלתי לטפל בעצמי, ללכת לסדנאות וללמוד מגוון שיטות טיפול. בגיל 41 הגעתי במקרה, דרך המלצת חבר, למעגל הגברים הראשון שלי כמשתתף. זאת היתה חוויוה מדהימה ומשנת חיים. באמת! מעבר לזה שלראשונה בחיי למדתי להבין מה אני מרגיש ולתקשר את זה עם עוד אנשים (במעגל ומחוצה לו), לראשונה בחיי הרגשתי שאני לא לבד. שיש עוד הרבה גברים שמרגישים כמוני, חווים את אותם אתגרים ותסכולים ושזה נורמלי. זאת היתה הקלה עצומה והתחלה של דרך מיוחדת בעולם המודעות הגברית. המשכתי ללכת לעוד סדנאות ומעגלים ובהמשך הדרך גם למדתי הנחיית קבוצות והתחלתי להוביל תהליכים כאלה בעצמי.

זה תמיד מרגש אותי לראות חבורת גברים שלא מוכנים יותר להתפשר על “בסדר” ו”סבבה”. שמרגישים שיש בחיים האלה הרבה מעבר לעבודה מסודרת, מערכות יחסית סבירות ומידי פעם איזה ריגוש קטן. שבא להם להרגיש טוב לאורך זמן, להיות מחוברים ללב, לגוף ולמיניות שלהם ובעיקר פשוט להיות אנשים יותר שמחים  רגועים וחברתיים. בשביל זה אני כאן. 

הפעילות והסדנאות

במהלך המסע נעבור יחד 8 מפגשים שבהם ניגע בתכנים שונים מעולם הגבריות ונקבל כלים מגוונים לתקשורת בריאה, חיבור לרגש והתמודדות עם לחצים ביום יום.
במעגלי השיח שניצור נגלה את כוחו של השיתוף ככלי נהדר להקלה בעומסים ובלחצים שאנו מרגישים ביום יום.

בעזרת כלים מעולם הפסיכודרמה, נשימה, תנועה ודינמיקה קבוצתית נפגוש ונחקור אמונות מגבילות ו”משקולות רגשיות” שאספנו במהלך חיינו ונלמד כיצד להפוך אותן לאמונות מחזקות וחוויות מתקנות, בדרך לחיים פשוטים וקלים יותר.

 

ניתן מקום ל”רגשות קשים” כמו כעס, זעם, תסכול, תוקפנות, בושה ואשמה ונלמד כיצד ההסכמה לפגוש אותם מפנה מקום לרגשות נעימים יותר כמו שמחה, רכות, חמלה, אהבה עצמית ואהבת האחר.

אני מאמין שככל שנסכים לפגוש חלקים שלנו שאנחנו פחות אוהבים אט מתביישים בהם ולתת להם מקום, נוכל להיות גברים יותר אותנטיים ופחות גברים שמתנהלים כמו שהעולם מצפה מאיתנו להיות. וזה יאפשר לנו להתנהל בעולם בקלות רבה יותר עם ערך עצמי ובטחון עצמי גבוהים יותר.
וזאת מטרת העל של המסע.

מה בת'כלס תקבל

מה תקבלו

דמי השתתפות במסע

6 x $475

סה”כ $2,950

מה לא כלול במחיר

ומה עכשיו?

בוא נראה שזה מתאים לך ולנו

השאר כאן פרטים ונחזור אליך עם מידע נוסף ומענה לכל שאלה

Scroll to Top
Dramaking - adi terem

התחברות:

כתבו לי